Для батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання п.п.1 пункту 3 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, на підставі поданих батьками документів наказом по школі зараховуються такі діти до 1-го класу (список додається, додаток 1).

При скасуванні карантинних заходів зустріч вчителів з батьками відбудеться в серпні місяці. Слідкуйте за оголошеннями на сайті школи.

Повідомляємо громадськість, що за результатами зарахування дітей відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, перші класи на 2020/2021 навчальний рік повністю укомплектовані (вільних місць немає).

Список учнів першокласників по класам

Заява до 1 класу

Першочергове зарахування