Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання п.п.1 пункту 3 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
    Повідомляємо громадськість, що за результатами зарахування дітей відповідно до п.п.1 пункту 3 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 перші класи на 2018/2019 навчальний рік повністю укомплектовані.
    У разі появи вільного місця інформація впродовж двох робочих днів буде розміщена на сайті школи.

Дякуємо за довіру,
адміністрація закладу освіти