Шкільна форма

Шкільна форма для учнів
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 301
імені Ярослава Мудрого
з поглибленим вивченням англійської мови
Деснянського району м.Києва

Шкільна форма
для учнів 1 – 7-х класів

Для хлопчиків: Класичний піджак вишневого кольору. Брюки чорні класичного крою. Сорочка проста біла або світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. Краватка обов’язкова. Черевики класичні чорного кольору. Шкарпетки прості чорні. В зимовий період замість сорочки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) світлих натуральних кольорів.

Для дівчаток: Класичний піджак вишневого кольору. Спідниця в складки вишнева або чорна (довжина до колін). В зимовий період класичні чорні брюки. Блузка проста біла або світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. В зимовий період замість блузки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) світлих натуральних кольорів. Взуття класичного чорного кольору. Колготки прості натурального кольору.

Класичний діловий костюм
для учнів 8 – 11-х класів

Для хлопчиків: Класичний піджак чорного кольору. Брюки чорні класичного крою. Сорочка проста біла або світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. Краватка обов’язкова. Черевики класичні чорного кольору. Шкарпетки прості чорні. В зимовий період замість сорочки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) світлих натуральних кольорів.

Для дівчаток: Класичний піджак чорного кольору. Спідниця класична або в складки чорна (довжина до колін). В зимовий період класичні чорні брюки. Блузка проста біла або світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. В зимовий період замість блузки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) світлих натуральних кольорів. Взуття класичного чорного кольору. Колготки натурального  кольору.

• Учні 1 – 11-х класів повинні приходити до школи на уроки у шкільній формі.
  • Забороняється одягати джинсовий одяг будь-якої кольорової гамми, яскраві та картаті сорочки, декольтовані, вкорочені блузки.
  • Категорично забороняється пирсинг, татуаж; юнакам – прикраси у вигляді сережок.

Загальний вигляд учнів

1. Зачіска повинна бути охайною. Стрижку волосся проводити своєчасно в порядок. Дівчатам довге волосся заколювати або заплітати в коси.
  2. Забороняється носити в школі ювелірні прикраси. Єдиною прикрасою для дівчаток може бути одна пара маленьких сережок у вухах.
  3. Можливий для дівчаток ледь помітний макіяж.
  4. Нігті охайно зрізані, можливо нафарбувати безколірним лакам.

Спортивна форма

На уроках фізичної культури обов’язкова спортивна форма:

• в зимовий період: біла футболка, темно-сині спортивні брюки, олімпійка, білі шкарпетки, білі кеди або кросівки, темно-синя пов’язка на голову;
  • в літній період: біла футболка, темно-сині спортивні шорти, білі шкарпетки, білі кеди або кросівки, темно-синя пов’язка на голову.

На урок плавання учні школи беруть костюм для купання (шапочку, гумове взуття, дівчатка – купальник, хлопчики – плавки), рушник, мило в мильниці, мочалку. За бажанням фен для сушіння волосся.