1 класи

Прийом дітей до 1-го класу 2021-2022 н.р.

Прийом документів майбутніх першокласників у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, наказу Департаменту освіти і науки міста Києва від 28.04.2021 № 71 “”Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2021 році” буде здійснюватись з 05  травня  по 07 червня 2021 року за графіком:

•  понеділок
  •  середа
 16.00 – 18.00 год.     кабінет 124

Примітка.

1. Документи приймаються в повному обсязі від батьків дитини або осіб, що їх замінюють.
  2. Заву батьки пишуть заздалегідь за зразком.
  3. Всі документи подавати у файлі.
  4. Дотримуватись протиепідемічних заходів: обов’язкова наявність маски та проходження температурного скринінгу на вході у заклад.
  5. Зарахування учнів до 1-го класу відбудеться наказом по школі 8 червня.

Прогнозована кількість перших класів – 4   (120 учнів)

Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним із батьків:

До заяви додається:

1. Копія свідоцтва про народження (при собі мати оригінал).
  2. Медична довідка № 086-1/0 (оригінал), та картка профілактичних щеплень.
  3. Копія документа, що зазначає місце проживання/перебування дитини для підтвердження права на першочергове зарахування (при собі мати оригінал). Місце проживання дитини підтверджує документ зазначений у Постанові Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684” надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву). Витяг з Порядку ведення обліку дітей…..
  4. Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності).

Звертаємо увагу!  Діти зараховуються до закладу освіти за умови подання оригіналів вищезазначених документів.

Право на першочергове зарахування до 1-го класу  мають діти:

• які проживають на території обслуговування цієї школи (розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.12.2020 року № 717),

пр-т Володимира Маяковського 89, 91-А, 91-Б, 93-А, 93-Б

вул. Марини Цвєтаєвої    3, 5, 9, 9-А, 10/87, 11, 12, 13, 14, 14-Б, 16, 16-А, 16-Б, 16-В

• рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи,
  • діти працівників школи.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. Для зарахування дитини в перший клас заяви надаються з 05 травня по 07 червня 2021 року.
  2. До 08 червня зараховуються діти, батьки яких подали заяви та повний пакет документів, і мають право на першочергове зарахування.
  3. 22 червня  зараховуються діти на вільні місця, які не проживають на території обслуговування (але подали заяви до 07 червня) за результатами жеребкування. За наявності вільних місць жеребкування буде проведено 11 червня о 10.00 годині (Порядок проведення жеребкування викладено у п. 2. глави II. Наказу МОН від 16.04.2018 року № 367 “Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”).
  4. Після 22 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Актуально! Вік майбутніх першокласників визначений у статті 20 Закону України «Про загальну середню освіту». Зазначено, що зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. Більше того, в одній з постанов Головного державного санітарного лікаря України за попередні роки значилося, що діти, які молодші за 5 років 8 місяців, не повинні допускатися до навчання в першому класі.