1 класи

Прийом дітей до 1-го класу 2021-2022 н.р.

 

Шановні батьки !!!

        Зустріч батьків першокласників з учителями відбудеться 26.08.2021 року о 17.00 годині в актовій залі школи.

           Повідомляємо громадськість, що за результатами зарахування дітей відповідно до п.п.1 пункту 3 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 перші класи на 2021/2022 навчальний рік повністю укомплектовані (вільних місць немає)

У разі появи вільного місця інформація впродовж двох робочих днів буде розміщена на сайті школи.

Дякуємо за довіру, адміністрація закладу освіти

Розподіл учнів по класах

Список  учнів  1- А класу

Дівчатка

Хлопчики

1

Олефір Дар’я Олегівна

1

Александров Матвій Максимович

2

Гадильшина Софія Дмитрівна

2

Балан Микола Олександрович

3

Дяченко Анастасія Олександрівна

3

Бондаренко Михайло Володимирович

4

Петренко Єлизавета Вікторівна

4

Бродецький Владислав Антонович

5

Рудь Анна Андріївна

5

Герасько Назар Олегович

6

Нальотова Вероніка Віталіївна

6

Грицов Марк Максимович

7

Дунаєва Марія Максимівна

7

Ківшарь Дмитрій Володимирович

8

Яремків Мирослава Володимирівна

8

Колесніков Владислав Олексійович

9

Галіченко Валерія Павлівна

9

Литвиненко Роман Миколайович

10

Бусаєва Мілана Олексіївна

10

Маринченко Іван Олександрович

11

Бабин Єлизавета Олександрівна

11

Мохаммад  Наджава Наім

12

Мигашко Крістіна Ігорівна

12

Сарган Дмитро Владиславович

13

Тимошенко Марія Артемівна

13

Филипов Дамир Олександрович

14

Чувалова Марія Романівна

14

Щербина Роман Олександрович

15

Шиш Варвара Олександрівна

15

Яровий Михайло Віталійович

Список  учнів  1- Б класу

Дівчатка

Хлопчики

1

Біда Злата Валеріївна

1

Мотичак Іван Вікторович

2

Монзуль Каріна Романівна

2

Шафранський Святослав Олександрович

3

Мосійчук Ніколь Вадимівна

3

Полубінський Тімур Сергійович

4

Лисянська Марія Олександрівна

4

Писаренко Данило Артемович

5

Занько Єлизавета Олегівна

5

Коробіцин Владислав Антонович

6

Кришталевич Оксана Вікторівна

6

Линник Максим Вікторович

7

Смаровоз Анна Ігорівна

7

Харченко Дмитро Федорович

8

Смаровоз Валерія Ігорівна

8

Полунін Тимофій Сергійович

9

Валуйко Аліса Володимирівна

9

Гладун Тимофій Вікторович

10

Калиновська Злата Дмитрівна

10

Грень Владислав Денисович

11

Малашова  Вікторія Андріївна

11

Йовенко Олександр Олександрович

12

Матусевич Евеліна Володимирівна

12

Кателло Артем Володимирович

13

Проценко Діана Вадимівна

13

Ремезовський Дамір Ігорович

14

Солтисяк Ангеліна Миколаївна

14

Сташенко Дмитро Віталійович

15

Побережник Віолетта Сергіївна

15

Орєшнік Матвій Олександрович

Список  учнів  1- В класу  

Дівчатка

Хлопчики

1

Неснова Софія Олегівна

1

Серебрянський Нікіта Олегович

2

Ковиліна Тетяна Ігорівна

2

Павлюк Давид Володимирович

3

Сидоренко Майя Романівна

3

Гнідін Тимур Олександрович

4

Сова Соня Олексіївна

4

Шаріпов Ростислав Русланович

5

Дерев’янко Мілана Олександрівна

5

Бруєнко Кирило Микитович

6

Балацька Кіра Віталіївна

6

Галицький Андрій Сергійович

7

Шаріпова Аміра Русланівна

7

Гончар Максим Назарович

8

Запаренко Соломія Романівна

8

Єршов Олександр Вікторович

9

Коваль Вероніка Олексіївна

9

Князєв Ерік Владиславович

10

Невмивака Поліна Андріївна

10

Омельченко Тимофій Денисович

11

Хомич Ємілія Антонівна

11

Притула Іван Євгенович

12

Якушевич Марія Ярославівна

12

Романюк Роман Андрійович

13

Клепач Аделіна Романівна

13

Стахурський Назар Андрійович

14

Клепач Евеліна Романівна

14

Нікулін Мілан Євгенович

15

Момотюк Олександра Віталіївна

15

Чалишкан Дамир Сельчукович

Список  учнів  1- Г класу

Дівчатка

Хлопчики

1

Радченко Олександра Олександрівна

1

Мельниченко Максим Сергійович

2

Гончарова Єва Дмитрівна

2

Безпаленко Тимур Едуардович

3

Бударева Євгенія Артемівна

3

Войтюк Марко Сергійович

4

Дудка Анастасія Віталіївна

4

Геря Михайло Миколайович

5

Кондратенко ДаринаДмитрівна

5

Загородній Даніїл Іванович

6

Лосєва Софія Вадимівна

6

Бурдій Олександр Олексійович

7

Мірошниченко Єлизавета Андріївна

7

Гімпельс Макар Ігорович

8

Приходько Валерія Ярославівна

8

Жиглій Данило Владиславович

9

Донік Поліна Олександрівна

9

Карпенко Ігор Сергійович

10

Царик Анна Ярославівна

10

Ковпак Владислав Дмитрович

11

Шило Вероніка Віталіївна

11

Невінчаний Матвій Ігорович

12

Остапчук Софія Миколаївна

12

Плєхотко Святослав Глібович

13

Мала Ніка Олександрівна

13

Розум Давид Максимович

14

Коваль Злата Сергіївна

14

Слобусь Тимофій Олександрович

15

Михайлова Софія Максимівна

15

Кратко Євген Олександрович