Звернення директора до батьків

Шановні батьки!

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про освіту» та установчих документів закладу освіти у школі організовано:
1. Очну/дистанційну форму навчання (змішану);
2. Індивідуальну форму навчання, а саме:
– екстернатну (екстернат);
– сімейну (домашню);
– педагогічний патронаж.

Шановні батьки!

            Наше сьогодення, на жаль – це час війни, і щодня ми і наші діти чуємо страшні слова: «війна», «воєнний стан», «повітряна тривога», «летять ракети/шахіди», «замінування» тощо. Щодня ми думаємо про те, як убезпечити наших дітей від загрози. Вчителі розказують, пояснюють, інформують наших учнів, як діяти їм в різних надзвичайних ситуаціях, що робити під час повітряної тривоги, комендантської години; як поводитися з незнайомими людьми, зі сторонніми знайденими чи залишеними без нагляду різними предметами; як здолати панічну атаку тощо. Я переконаний, що кожна родина перш за все думає, про безпеку своїх дітей, і сьогодні важливо окреслити коло безпечних місць для дитини. Безперечно, це дім, родинне коло, це школа, куди батьки щодня приводять свою дитину на навчання. Звичайно, ми не можемо гарантувати, що дитина буде знаходитись у школі у «вакуумі», бо діти рухливі, активні, вони бігають, стрибають, граються, взаємодіють один з одним, тому, можливо, трапляється всяке, наприклад: суперечки, непорозуміння між дітьми, травми дрібні або серйозні. Ми не завжди можемо це попередити, проте запевняємо, що ваші діти в школі перебувають під наглядом небайдужих людей, що забезпечують їм увагу і супровід.             

          Кожного ранку, коли ви приводите дітей до школи, передаєте їх до рук тих, хто чітко усвідомлює персональну відповідальність, відчуває потреби дітей, хвилюється і дбає про їх безпечний простір.

         Разом з тим, наша школа розташована серед житлового кварталу, її територія доступна для будь-кого і є прохідною зоною між вулицею Бальзака і проспектом Червоної Калини, тож до приміщення можуть потрапити сторонні особи. Як цього уникнути?

Треба перш за все бути вимогливим до себе щодо входу/виходу до школи. Є дуже прості правила, які базуються не тільки на законах, а й на людських взаємовідносинах батьків та працівників школи:

  • зайшовши, привітайтеся, повідомте на вході черговому працівнику, хто ви і мету свого візиту;

  • зареєструйтеся в спеціальному журналі для відвідувачів;

  • якщо виникають невідкладні питання, ви можете звернутися до чергового адміністратора або попередити про свій візит вчителя, переконавшись, що не відволікаєте його від виконання посадових обов’язків;

  • у разі, якщо дитина щось забула і вам треба це передати, у нас завжди є працівники, які люб’язно допоможуть вам вирішити цю проблему;

  • якщо маєте важливі питання, домовтеся про зустріч заздалегідь, і за попередженням працівника, що на вас чекає, вас пропустять.

        Прошу зрозуміти, що ніхто не ставить за мету зашкодити входу батьків до школи. Мова йде лише про дотримання правил пропускного режиму з метою обмеження входу до школи сторонніх осіб, аби чітко розуміти, хто і чому в конкретний час перебуває в будівлі школи. Ви завжди можете прийти з питанням, що вас хвилює, і звернутися до працівника школи. Запевняю, що ми обов’язково приділимо вам увагу і дамо відповіді на питання, проте зараз ми всі повинні максимально дотримуватися всіх заходів безпеки, аби убезпечити дітей від проникнення в заклад сторонніх осіб.

         Шановні батьки, ми завжди раді вам! Будь ласка, домовляйтеся про зустрічі заздалегідь, ми завжди відкриті для спілкування і готові до діалогу. 

Ми дбаємо про всіх учасників освітнього процесу. Дякуємо за розуміння.

З повагою –  Директор Василь АНТОНЮК

Шановні батьки!!!

     З метою оперативного вирішення питань, що стосуються освітнього процесу, діяльності навчального закладу та задля уникнення спотворення інформації, просимо вас звертатися до адміністрації школи  особисто  (без залучення посередників).

     Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та співпраці з метою створення комфортного освітнього середовища в закладі освіти.