5-11 класи

Прийом дітей до 5 – 11тих класів 2021-2022 н.р.

Список учнів, які проходили конкурсне випробування 08.06.2021 та набрали прохідний бал

Морозов Є.

Гвоздік І.

Грабовенський А.

Придибайло А.

Юдицька Д.

Мірошніченко Д.

Кліменко М.

Мамчур М.

Кирилюк С.

Марковський А.

Хижняк Д.

Дерманська Д.

Солодчук В.

Кулішова М.

До уваги батьків!

1. 09 червня з 09.30 до 10.00 год. потрібно взяти довідки про зарахування дітей до спеціалізованої школи № 301 імені Ярослава Мудрого.
  2. В зв’язку із карантинними заходами прохання приходити у масці та рукавичках.

Дякуємо за розуміння

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. Зарахування до класів з поглибленим вивченням англійської мови відбувається за результатами конкурсного приймання.
  2. Конкурс проводиться за наявності вільних місць у класах.
  3. Заяви на конкурсне випробування подаються особисто батьками дитини, або особами які їх замінюють у визначений період за графіком. До заяви додається табель дитини з річними оцінками, або виписка оцінок завірена підписом директора та печаткою школи.  Зразок заяви
  4. Основне випробування (англійська мова) проводиться після закінчення навчального року.
  5. Для зарахування до навчального закладу подаються такі документи: особиста заява від батьків, або осіб, які їх замінюють, свідоцтво про народження (копія), особова справа, медична картка (з медичною довідкою про медичний огляд на поточний навчальний рік, карта профілактичних щеплень) встановленого зразка. При вступі дитини у 10 – 11-й клас додається свідоцтво про базову загальну середню освіту.
  6. Правила конкурсного приймання учнів

Зразки тестів