5-11 класи

Прийом дітей до 5 – 11тих класів 2021-2022 н.р.

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. Зарахування до класів з поглибленим вивченням англійської мови відбувається за результатами конкурсного приймання.
  2. Конкурс проводиться за наявності вільних місць у класах.
  3. Заяви на конкурсне випробування подаються особисто батьками дитини, або особами які їх замінюють в період з 12 травня по 04 червня 2021 року за графіком: понеділок та середа з 16.00 по 18.00 год. До заяви додається табель дитини з річними оцінками, або виписка оцінок завірена підписом директора та печаткою школи.  Зразок заяви
  4. Основне випробування (англійська мова) проводиться після закінчення навчального року          8 червня о 10.00 годині.
  5. Для зарахування до навчального закладу подаються такі документи: особиста заява від батьків, або осіб, які їх замінюють, свідоцтво про народження (копія), особова справа, медична картка (з медичною довідкою про медичний огляд на поточний навчальний рік, карта профілактичних щеплень) встановленого зразка. При вступі дитини у 10 – 11-й клас додається свідоцтво про базову загальну середню освіту.
  6. Правила конкурсного приймання учнів

Зразки тестів