5-11 класи

Прийом документів для вступу дитини до 5 – 6 класу  на 2023-2024 н.р.

Прийом документів проводиться з 08 травня 2023 року за графіком:

Вівторок з 15:00 до 17:00 (каб. 124)
Четвер з 15:00 до 17:00 (каб.124)

Документи подаються:

• одним із батьків дитини або (їх законними представниками) особисто;
  • або надіслати сканкопії документів на ел.пошту школи sh301@ukr.net (оригінали документів обов’язково надати до 26 червня 2023 року).

Перелік документів для зарахування:

Одному з батьків необхідно надати:

1. Посвідчення особи;
  2. Заява (пишеться особисто за зразком);
  3. Копію свідоцтва про  народження  дитини (пред’являється оригінал);
  4. Медичну довідку форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  5. Оригінали документів та їх копії, що підтверджують право  дитини  на  першочергове  зарахування.
  6. Оригінал  відповідного документа про освіту (свідоцтво досягнень та свідоцтво про здобуття початкової освіти).

Мікрорайон школи:

• проспект Червоної Калини 89, 91-А, 91-Б, 93-А, 93-Б
  • вулиця Марини Цвєтаєвої 3, 5, 9, 9-А, 10/87, 11, 12, 13, 14, 14-Б, 16, 16-А, 16-Б, 16-В.

Звертаємо увагу, що зарахування дітей здійснюється виключно на вільні місця.

Зарахування до 7 – 11 класів

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ:

1. Зарахування до класів з поглибленим вивченням англійської мови відбувається за результатами конкурсного приймання.
  2. Конкурс проводиться за наявності вільних місць у класах.
  3. Заяви на конкурсне випробування подаються особисто батьками дитини, або особами які їх замінюють у визначений період за графіком. До заяви додається табель дитини з річними оцінками, або виписка оцінок завірена підписом директора та печаткою школи.  Зразок заяви
  4. Основне випробування (англійська мова) проводиться після закінчення навчального року.
  5. Для зарахування до навчального закладу подаються такі документи: особиста заява від батьків, або осіб, які їх замінюють, свідоцтво про народження (копія), особова справа, медична картка (з медичною довідкою про медичний огляд на поточний навчальний рік, карта профілактичних щеплень) встановленого зразка. При вступі дитини у 10 – 11-й клас додається свідоцтво про базову загальну середню освіту.
  6. Правила конкурсного приймання учнів

Зразки тестів