До уваги батьків учнів 1 – 11-х класів!

щодо організації освітнього процесу у 2023 – 2024 навчальному році

Враховуючи вимоги сьогодення та безпекову ситуацію у 2023 – 2024 навчальному році у школі освітній процес організовано:

1. Для учнів 1 – 11-х класів – очно/дистанційно (в змішаному форматі навчання, ряд предметів дистанційно). Дистанційне навчання з ряду предметів на освітній платформі «HUMAN Школа».
  2. Навчання відбуватиметься у дві зміни.
  3. Перша зміна 1 – 5 класи. Початок уроків о 8.30, закінчення уроків 11.55 – 12.05.
  4. Друга зміна 6 – 11 класи. Початок уроків 12.10, закінчення уроків 16.40.
  5. З 8.15-8.25 год. – класний керівник зустрічає учнів 1 – 5-х класів на вулиці перед будівлею школи. Якщо несприятливі погодно-кліматичні умови, учні заходять у приміщення школи.
  6.         8.20 – 8.25 – класні керівники 1 – 4-х класів організовано заводять учнів до класу.
  7.         8.25 – 8.30 год. – організаційні моменти підготовки до уроку.
  8.         8.30 год. – дзвінок на урок.
  9. По закінченню уроків класний керівник організовано виводить учнів до батьків.
  10. Учні 5 – 11-х класів самостійно заходять до школи та організовано виходять разом з вчителем по закінченню уроків.
  11. У школі облаштоване сховище/укриття з двома входами/виходами, є робочі-навчальні зони, зони відпочинку та ігрові осередки. Сховище/укриття дозволено для використання спеціальною комісією по готовності навчальних закладів до нового навчального року.
  12. Розроблена інструкція, алгоритм дій при сигналі «повітряна тривога» для учнів та працівників. Працівники школи проводять тренування та навчені як діяти під час сигналу «повітряна тривога».
  13. Є медична сестра, яка надасть першу медичну допомогу у разі потреби.
  14. Обмежено вхід і перебування у закладі освіти батьків здобувачів освіти та осіб, які не є учасниками освітнього процесу.
  15. Відволікання педагогічних працівників від виконання професійних обов’язків не допускається крім випадків, передбачених законодавством (Закон «Про освіту» ст.54).
  16. Батьки здобувачів освіти зобов’язані: дотримуватися установчих документів закладу, Статуту, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти (Закон «Про освіту» ст.55, п.3).
  17. Перебуваючи в закладі освіти всі учасники освітнього процесу мають дотримуються режиму роботи закладу.