Дистанційне навчання

До уваги батьків та учнів школи!

      З 01 листопада 2021 року навчальні заняття будуть проводитись дистанційно відповідно до розкладу уроків.

Дистанційне навчання організовано на освітній платформі «Human Школа». Там розміщено розклад уроків та дзвоників. Також ви знайдете корисну інформацію в календарі подій (стрічка новин школи/класу), заняття гуртків та групи ГПД.

Human      тиснути тут

 Дистанційне навчання

               У період обмежувальних протиепідемічних заходів у школі організовано дистанційне навчання на освітній платформі «Human Школа». Всі учителі школи пройшли навчання та опанували вище значений освітній ресурс. Педагогічні працівники постійно займаються самоосвітою, та  удосконалюють свої навички роботи.

              Всі учні школи та педагогічні працівники підключені до освітньої платформи «Human Школа», та щоденно працюють згідно розкладу уроків на вищезазначеному освітньому ресурсі. За допомогою освітньої платформи «Human Школа» учні 1 – 11-х класів отримують навчальний матеріал, відео-, аудіо-, графічну та текстову інформацію, спілкуються з вчителем дистанційно в синхронному або асинхронному режимі. З освітньої платформи «Human Школа» є функція спілкування в онлайн режимі через ZOOM.

              Упродовж дистанційного навчання роботи учнів перевіряють вчителі та оцінюють. Оцінки учнів виставляють в електронний журнал та електронний щоденник, які є частиною освітньої платформи «Human Школа».

Інформація про дистанційне навчання 1-й тиждень

Інформація про дистанційне навчання початкових класів

Інформація про дистанційне навчання 2-й тиждень