Дистанційне навчання

З 13 березня 2020 року у школі організовано дистанційне навчання для 1 – 11-х класів за допомогою Googlе Диску.

З 13 квітня 2020 року дистанційне навчання учнів школи проводиться з використанням освітньої платформи “HUMAN Школа”.

До уваги батьків та учнів школи!

З 11 по 24 січня 2021 року навчальний процес організовано дистанційно.

З 09 лютого 2021 року для учнів 6 – 11-х класів організовано дистанційне навчання. Для учнів 1 – 5-х класів навчання в очному режимі.

Розклад уроків та дзвоників розміщено на освітній платформі “HUMAN Школа”. Також ви знайдете корисну інформацію в календарі подій (стрічка новин класу), заняття гуртків та групи ГПД.

Human      тиснути тут

Підсумки дистанційного навчання

               У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 11 по 24 січня 2021 у школі було організовано дистанційне навчання на освітній платформі «Human Школа». Всі учителі школи пройшли навчання та опанували вище значений освітній ресурс. Педагогічні працівники постійно займаються самоосвітою, та  удосконалюють свої навички роботи.

              Всі учні школи та педагогічні працівники підключені до освітньої платформи «Human Школа», та щоденно працюють згідно розкладу уроків на вищезазначеному освітньому ресурсі. За допомогою освітньої платформи «Human Школа» учні 1 – 11-х класів отримують навчальний матеріал, відео-, аудіо-, графічну та текстову інформацію, спілкуються з вчителем дистанційно в синхронному або асинхронному режимі. З освітньої платформи «Human Школа» є функція спілкування в онлайн режимі через ZOOM.

              Упродовж навчальних тижнів роботи учнів були перевірені та оцінені. Оцінки виставлено в електронний журнал та електронний щоденник учнів, які є частиною освітньої платформи «Human Школа».

Інформація про дистанційне навчання 1-й тиждень

Інформація про дистанційне навчання початкових класів

Інформація про дистанційне навчання 2-й тиждень

Перелік проведених учителями-предметниками

онлайн-уроків для учнів 5-11 класів

у період обмежувальних протиепідемічних заходів

з 11 січня по 25 січня 2021 року

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Навчальний предмет Клас День тижня Дата Час Освітня платформа, сервіс
Попутькіна Тетяна Петрівна  

Українська мова

5-А Вівторок 12.01 08:30  

 

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5-В Вівторок 12.01 09:20
5-А Вівторок 12.01 10:15
5-А Понеділок 18.01 08:30
5-Б Понеділок 18.01 09:20
5-Б Понеділок 18.01 13:00
5-В Понеділок 18.01 10:15
7-Б Понеділок 18.01 12:00
5-Б Вівторок 19.01 08:30
5-В Вівторок 19.01 09:20
5-А Вівторок 19.01 10:15
6-Б Середа 20.01 09:20
6-А Четвер 21.01 08:30
6-В Четвер 21.01 09:20
5-В Четвер 21.01 10:15
Українська література 5-А Вівторок 12.01 12:55
Cебало Світлана

Леонідівна

 

Українська мова

7-Б Понеділок 18.01 12:45  

 

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

9-Б Вівторок 19.01 09:20
7-Б Вівторок 19.01 12:20
9-В Середа 20.01 09:20
6-А Середа 20.01 10:15
6-В Середа 20.01 11:05
6-А Понеділок 21.01 08:30
6-В Понеділок 21.01 09:20
9-А Понеділок 21.01 11:05
6-А Четвер 21.01 12:00
 

Українська література

7-Б Понеділок 18.01. 08:30
6-А Понеділок 18.01 10:15
6-В Вівторок 19.01 10:15
9-В Середа 20.01 13:50
9-А Четвер 21.01 12:55
9-Б Четвер 21.01 12:55
Нечупій Ярослава

Петрівна

 

Українська мова

5-А Понеділок 11.01 08:30  

 

 

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5-А Вівторок 12.01 10:15
5-А П’ятниця 15.01 11:05
5-А Понеділок 18.05 08:30
5-А Вівторок 19.01 10:15
5-Б Понеділок 11.01 09:20
5-Б Вівторок 12.01 08:30
5-Б П’ятниця 15.01 10:15
5-Б Понеділок 18.01 09:20
5-Б Вівторок 19.01 08:30
5-В Понеділок 11.01 10:15
5-В Вівторок 12.01 09:20
5-В Понеділок 18.01 10:15
5-В Вівторок 19.01 09:20
5-В Четвер 21.01 10:15
6-Б Вівторок 12.01 11:05
6-Б Середа 13.01 09:20
6-Б Вівторок 19.01 11.05
6-Б Середа 20.01 09:20
 

Українська література

6-Б Четвер, 14.01 09:20  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6-Б Четвер, 21.01 09:20
10-А Середа 13.01 12:55
10-А Вівторок 19.01 12:00
10-А П’ятниця 15.01 08:30
10-А Понеділок 18.01 13:50
10-Б Четвер 14.01 08:30
10-Б Вівторок 19.01 12:55
10-Б П’ятниця 15.01 13:50
10-Б Четвер 21.01 13:50
10-Б П’ятниця 22.01 13:50
Слободянюк

Віталіна

Робертівна

Зарубіжна література 6-Б Понеділок 18.01. 10:15  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6-В Понеділок 18.01 12:01
5-В Вівторок 19.01 08:30
7-Б Вівторок 19.01 09:23
6-А Вівторок 19.01 10:18
6-Б Вівторок 19.01 13:04
10-Б Вівторок 19.01 13:52
10-А Вівторок 19.01 14:45
6-В Середа 20.01 09:22
5-Б Середа 20.01 10:15
7-А Середа 20.01 11:02
8-Б Середа 20.01 12:01
8-А Четвер 21.01 08:30
7-Б Четвер 21.01 12:55
8-В Четвер 21.01 10
Страшун

 Віра Аркадіївна

 

Фізика

9-Б Понеділок 18.01. 10:15  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

9-В Понеділок 18.01 11:05
8-А Середа 20.01 11:05
8-В Середа 20.01 12:55
9-А Четвер 21.01 09:20
8-Б Четвер 21.01 11:05
 

Степанцева

Світлана Віталіївна

 

Інформатика

7-Б Понеділок 11.01 13:00  

 

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

10-А П’ятниця 15.01 10:15
5-Б П’ятниця 15.01 11:10
7-Б Понеділок 18.01 13:00
5-В Вівторок 19.01 11:10
7-В Вівторок 19.01 13:50
5-А Середа 20.01 12:00
9-В Середа 20.01 14:45
9-А Четвер 21.01 10:15
7-А Четвер 21.01 13:00
5-Б П’ятниця 22.01 11:05
 

Биліна Анастасія Володимирівна

Математика 5-А Четвер 14.01 0:50  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5-Б Четвер 14.01 09:20
5-В Четвер 14.01 11:05
5-А Четвер 21.01 08:50
5-Б Четвер 21.01 09:40
5-В Четвер 21.01 11:30
Алгебра 8-А Середа 20.01 09:40  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

8-Б Середа 20.01 13:00
8-В Середа 20.01 11:20
9-В Середа 13.01 12:00
9-В Понеділок 18.01 12:00
9-В Четвер 21.01 15:00
Геометрія 8-А П’ятниця 22.01 09:40 «HUMAN Школа»,

 

ZOOM

8-Б П’ятниця 22.01 11:30
8-В П’ятниця 22.01 08:40
9-В П’ятниця 15.01 11:00
9-В Вівторок 19.01 12:00
Коровін Андрій Станіславович Геометрія 7-А П’ятниця 22.01 09:20 «HUMAN Школа»,

ZOOM

 

Мілюкова Світлана Василівна

 

Біологія

7-А Понеділок 18.01 09:20  

«HUMAN Школа»,

ZOOM

 

 

7-Б Середа 20.01 09:20
9-В Середа 20.01 10:15
10-Б Середа 20.01 12:55
10-А Середа 20.01 11:05
9-А Середа 20.01 13:50
8-В Четвер 21.01 08:30
7-В Четвер 21.01 09:20
9-Б Четвер 21.01 10:15
8-А Четвер 21.01 11:05
8-Б Четвер 21.01 12:00
 

Нетрибійчук

Олександр

Сергійович

 

Хімія

8-Б Понеділок 18.01 08:30  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

8-В Понеділок 18.01 12:00
8-А Вівторок 19.01 11:05
9-А Середа 20.01 09:20
9-Б Четвер 21.01 09:20
10-Б П’ятниця 22.01 09:20
 

Задоя

Анна Володимирівна

 

Географія

6-А П’ятниця 15.01 11:15  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6-А Вівторок 19.01 12:11
6-Б П’ятниця 15.01 12:06
6-Б Середа 20.01 12:10
6-В Четвер 14.01 10:20
6-В Вівторок 19.01 11:15
7-А Понеділок 18.01 12:11
7-Б Понеділок 18.01 10:30
7-В Понеділок 18.01 11:20
8-А Четвер 21.01 09:25
8-Б Середа 20.01 13:55
8-В Середа 20.01 09:40
9-А Середа 20.01 10:30
9-Б Понеділок 18.01 09:30
9-В Четвер 21.01 11:05
10-Б Середа 20.01 08:30
Савенко

Марина

Павлівна

Історія України 6-В Понеділок 18.01 10:30  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

10-Б Вівторок 19.01 09:30
10-А Середа 20.01 09:30
11-Б Середа 20.01 12:10
9-В Четвер 21.01 09:30
11-А Четвер 21.01 11:20
9-Б Четвер 21.01 13:00
9-А П’ятниця 22.01 09:45
Герасименко Оксана Леонідівна Англійська мова 6 – А Вівторок 19.01 13:30  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6 – А Четвер 21.01 13:30
6 – Б Вівторок 19.01 09:30
6 – Б Четвер 21.01 12:30
6 – В Вівторок 19.01 08:30
6 – В Четвер 21.01 11:30
10 –А Середа 20.01 08:30
10 – Б Середа 20.01 09:30
 

Іванченко

Юлія Олександрівна

 

Англійська мова

9 – Б Четвер 14.01 11:05  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

9 – Б Понеділок 18.01 13:50
9 – Б  Четвер 21.01 11:05
10 -А Понеділок 18.01 10:15
10 -А Середа 20.01 08:30
10 -А Четвер 21.01 10:15
10 – Б Понеділок 18.01 11:05
10 – Б Середа 20.01 09:20
10 – Б Четвер 21.01 09:20
11 -А Понеділок 18.01 12:00
11 -А  Вівторок 19.01 12:55
11 -А Середа 20.01 11:05
11 – Б Понеділок 18.01 12:55
11 – Б  Вівторок 19.01 12:00
11 – Б Середа 20.01 10:15
 

Каргіна

Наталія Михайлівна

 

Англійська мова

5- А Вівторок 12.01 12:00  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5- А Вівторок 19.01 12:00
5- А Четвер 21.01 10:15
5 – Б Вівторок 12.01 11:05
5 – Б Вівторок 19.01 11:05
5 – Б Четвер 21.01 08:30
5 – В Вівторок 12.01 10:15
5 – В Середа 13.01 08:30
5 – В Вівторок 19.01 10:15
5 – В Середа 20.01 08:30
5 – В Четвер 21.01 09:20
6 – А Вівторок 12.01 12:55
6 – А Вівторок 19.01 12:55
6 – А Четвер 21.01 12:55
6 – Б Вівторок 12.01 09:20
6 – Б Вівторок 19.01 09:20
6 – Б Четвер 21.01 12:00
6 – В Вівторок 12.01 08:30
6 – В Вівторок 19.01 08:30
6 – В Четвер 21.01 11:05
 

Кузьменко

 Олена

Дмитрівна

 

Англійська мова

6 -А Вівторок 12.01 12:55  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6 -А Понеділок 18.01 08:30
6 -А Четвер 21.01 12:55
6 – Б Вівторок, 12.01 09:20
6 – Б Понеділок,

Четвер

18.01

21.01

09:20

12:00

6 – В Вівторок 12.01 08:30
6 – В Понеділок 18.01 12:55
6 – В Четвер 21.01 11:05
10 –А Середа 20.01 08:30
10 – Б Понеділок 18.01 11:05
10 – Б Середа 20.01 09:20
 

Петровська Софія

 Іванівна

 

Англійська мова

7- А Середа 13.01 12:55  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

7- А Середа 20.01 12:15
7- Б Середа 13.01 12:00
7- Б Середа 20.01 12:00
7 – В Середа 13.01 11:05
7 – В Середа 20.01 11:05
8 – А Середа 13.01 10:15
8 – А Середа 20.01 10:15
8 – Б Середа 13.01 11:05
8 – Б Середа 20.01 11:05
8 – В Середа 13.01 10:15
8 – В Середа 20.01 10:15
 

Ротарь

Ольга Володимирівна

 

Англійська мова

7 – А Вівторок 12.01 09:15  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

7 – А Четвер 14.01 11:00
7 – А Вівторок 19.01 09.20
7 – Б Вівторок 12.01 12:55
7 – Б Четвер 14.01 12:00
7 – Б Вівторок 19.01 12:55
7 – В Вівторок 12.01 08:30
7 – В Четвер 14.01 12:55
7 – В Вівторок 19.01 08:30
 

Шевченко

Лілія

Вікторівна

 

Англійська мова

5 – А Вівторок 12.01 12:00  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5 – А Понеділок 18.01 10:15
5 – А Вівторок 19.01 12:00
5 – Б Вівторок 12.01 11:05
5 – Б Понеділок 18.01 11:05
5 – Б  Вівторок 19.01 11:05
5 – Б  Середа 20.01 09:20
5 – Б Четвер 21.01 08:30
5 – Б П’ятниця 22.01 09:20
5 – В Вівторок 12.01 10:15
5 – В Понеділок 18.01 11:05
5 – В Вівторок 19.01 10:15
9 – А Четвер, 14.01 12:00
9 – А Вівторок, 19.01 09:20
9 – Б Четвер, 14.01 11:05
9 – Б Вівторок, 19.01 13:50
9 – В Четвер, 14.01 12:55
9 – В Вівторок 19.01 12:55
 

Штиленко Тетяна Вікторівна

 

Англійська мова

5 – А Вівторок 12.01 12:00  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5 – А Вівторок 19.01 12:00
5 – Б Вівторок 12.01 11:05
5 – Б Вівторок 19.01 11:05
5 – В Вівторок 12.01 10:15
5 – В Вівторок 19.01 10:15
7 – А Вівторок 12.01 09:20
7 – А Вівторок 19.01 09:20
7 – Б Вівторок 12.01 12:50
7 – Б Вівторок 19.01 12:50
7 – В Вівторок 12.01 08:30
7 – В Вівторок 19.01 13:30
 

Анастасьєва Людмила Олександрівна

 

Французька мова

6 – А П’ятниця 15.01 09:00  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

6 – А Понеділок 18.01 09:00
6 – А Середа 20.01 08:30
6 – А  Четвер 21.01 08:30
6 – А П’ятниця 22.01 08:30
6 – Б П’ятниця 15.01 09:00
6 – Б Понеділок 18.01 09:00
6 – Б  Середа 20.01 08:30
6 – Б Четвер 21.01 08:30
6 – Б П’ятниця 22.01 08:30
6 – В П’ятниця 15.01 09:00
6 – В Понеділок 18.01 09:00
6 – В  Четвер 21.01 08:30
Потапова

Неллі Василівна

Французька мова 9 – А П’ятниця 22.01 12:00  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

9 – Б Середа 20.01 12:00
9 – Б П’ятниця 22.01 09:20
9 – В Середа 20.01 12:55
9 – В Четвер 21.01 12:00
 

 

 

 

 

 

 

10 –А Вівторок 19.01 09:20
10 –А Четвер 21.01 09:20
10 – Б Понеділок 18.01 13:50
10 –А Середа 20.01 11:05
11 – Б Четвер 21.01 11:05
Соломко Владислав Володимирович Французька мова 5 – А Четвер 14.01 09:20  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5 – А Четвер 21.01 09:20
5 – Б Четвер 14.01 11:05
5 – Б Четвер 21.01 11:05
5 – В Середа 20.01 11:05
8 -А П’ятниця 15.01 10:15
8 -В П’ятниця 15.01 12:55
8 -В Середа 20.01 10:15
 

Сулима

Ганна Миколаївна

 

Англійська мова

8 – А Вівторок 12.01 10:30  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

8 – А Четвер 14.01 10:30
8 – А Понеділок 18.01 10:30
8 – А Середа 20.01 11:30
8 – Б Вівторок 12.01 12:30
8 – Б Четвер 14.01 09:30
8 – Б Понеділок 18.01 12:30
8 – Б Середа 20.01 09:30
Німецька мова 5 – А Четвер 14.01 09:30
5 – А Вівторок 19.01 09:00
5 – Б Четвер 14.01 11:30
5 – Б Вівторок 19.01 09:30
5 – В Середа 13.01 11:30
5 – В Середа 20.01 11:30
7 – А П’ятниця 15.01 11:30
7 – А Понеділок 18.01 11:30
7 – Б Вівторок 12.01 11:30
7 – Б Вівторок, 19.01 11:30
7 – В Вівторок 12.01 13:00
7 – В Вівторок 19.01 13:00
7 – В П’ятниця 15.01 12:30
9 – А Понеділок 18.01 13:00
9 – Б П’ятниця 15.01 09:30
9 – Б Середа 20.01 12:30
9 – Б Четвер 14.01 12:30
9 – Б Середа 20.01 13:30
Пугач

 Юлія Володимирівна

Курс «Мій Київ» 5-А

 

5-Б

Середа

 

Середа

20.01

 

20.01

13:50

 

12:00

 

Плавання

5-В Четвер 21.01 13:50  

«HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5-А П’ятниця 22.01 15:00
5-А П’ятниця 15.01 12:00
5-Б Четвер 21.01 13:00
5-Б Четвер 14.01 12:55
5-В Вівторок 19.01 12:55
5-В Вівторок 21.01 12:55
6-А Середа 13.01 13:00
6-А Середа 20.01 12:55
6-Б Четвер 14.01 14:45
6-Б Четвер 21.01 14:45
6-В Вівторок 12.01 12:00
6-В Вівторок 19.01 12:00
Шеремет Світлана Іванівна Трудове навчання 5-В Середа 20.01 12:00 «HUMAN Школа»,

 

ZOOM

5-В Середа 20.01 12:50
6-А П’ятниця 22.01 13:50
6-А П’ятниця 22.01 14:45