Змішаний формат навчання

До уваги батьків та учнів школи!

У 2023-2024 н.р. змішаний формат навчання (очно/дистанційно), дистанційні уроки організовано на освітній платформі «Human Школа». Там розміщено розклад уроків та дзвоників. Також ви знайдете корисну інформацію в календарі подій (стрічка новин школи/класу), заняття гуртків та групи ГПД.

Human      тиснути тут

Дистанційні уроки

Під час військового стану визначено педагогічною радою № 1 від 28.08.2023 року змішану форму навчання. Дистанційні уроки проводяться за допомогою освітньої платформи «Human Школа». Всі учителі школи пройшли навчання та опанували вище значений освітній ресурс. Педагогічні працівники постійно займаються самоосвітою, та  удосконалюють свої навички роботи.

Всі учні школи та педагогічні працівники підключені до освітньої платформи «Human Школа», та щоденно працюють згідно розкладу уроків на вищезазначеному освітньому ресурсі. За допомогою освітньої платформи «Human Школа» учні 1 – 11-х класів отримують навчальний матеріал, відео-, аудіо-, графічну та текстову інформацію, спілкуються з вчителем дистанційно в синхронному або асинхронному режимі. З освітньої платформи «Human Школа» є функція спілкування в онлайн режимі через ZOOM. Оцінки учнів виставляють в електронний журнал та електронний щоденник, які є частиною освітньої платформи «Human Школа».