До уваги батьків та учнів школи!

Дистанційне навчання організовано на освітній платформі «Human Школа». Там розміщено розклад уроків та дзвоників. Також ви знайдете корисну інформацію в календарі подій (стрічка новин школи/класу), заняття гуртків та групи ГПД.

Human      тиснути тут

Підсумки дистанційного навчання

У період обмежувальних протиепідемічних заходів у школі було організовано дистанційне навчання на освітній платформі «Human Школа». Всі учителі школи пройшли навчання та опанували вище значений освітній ресурс. Педагогічні працівники постійно займаються самоосвітою, та  удосконалюють свої навички роботи.

Всі учні школи та педагогічні працівники підключені до освітньої платформи «Human Школа», та щоденно працюють згідно розкладу уроків на вищезазначеному освітньому ресурсі. За допомогою освітньої платформи «Human Школа» учні 1 – 11-х класів отримують навчальний матеріал, відео-, аудіо-, графічну та текстову інформацію, спілкуються з вчителем дистанційно в синхронному або асинхронному режимі. З освітньої платформи «Human Школа» є функція спілкування в онлайн режимі через ZOOM.

Упродовж навчальних тижнів роботи учнів були перевірені та оцінені. Оцінки виставлено в електронний журнал та електронний щоденник учнів, які є частиною освітньої платформи «Human Школа».

Інформація про дистанційне навчання 1-й тиждень

Інформація про дистанційне навчання початкових класів

Інформація про дистанційне навчання 2-й тиждень