Шкільний мовний табір

Шановні батьки та учні спеціалізованої школи №301!

У приміщені школи працює шкільний мовний табір для учнів 1-7 класів, тематичний напрямок якого – “Світ, у якому я живу”.

Під час перебування у мовному таборі школярі матимуть можливість повторити вивчений упродовж навчального року матеріал з іноземних мов (англійської, німецької, французької) та застосувати отриманні знання на практиці.

Програма мовного табору передбачає переважно усне спілкування між учителем і учнем та школярами-ровесниками. Заняття надзвичайно цікаві, проходять із застосуванням різних форм та методів роботи у вигляді інтерактивних ігор, концертних програм, театралізованих вистав тощо, що сприяє розвиткові творчих здібностей дитини та розкриттю навчального потенціалу.

Перебування у мовному таборі допоможе дитині удосконалити мовленнєві навички, розширити кругозір, глибше познайомитись з традиціями та звичаями іноземних держав, сприятиме засвоєнню соціальних норм мовленнєвої поведінки у типових ситуаціях.

З метою оздоровлення у мовному таборі передбачено заняття у шкільному басейні.

Заняття іноземних мов – це ключ до успіху у сучасному світі, ключ, який відкриває двері до чогось нового. Відвідування мовного табору вашою дитиною є запорукою успішного вивчення іноземних мов.