Розклад дзвінків

Режим шкільного дня

1. І зміна. 8.15-8.20 год. – класний керівник зустрічає учнів 1 – 4-х класів перед будівлею школи. Якщо несприятливі погодно-кліматичні умови, учні заходять у приміщення школи.
  2. 8.20 год. учні 1 – 4-х класів організовано заходять до школи через додатковий вхід до початкових класів.
  3. 8.20 – 8.25 год. у класних приміщеннях “ранкове коло” для учнів 1 – 4-х класів.
  4. Учні 5-х класів заходять до школи о 8.15 год. через центральний вхід.
  5. ІІ зміна. Учні 6 – 11-х класів заходять до школи о 11.50 год. через додатковий вхід № 5.

Розклад  дзвінків

Примітка. Тривалість уроку у 1-х класах – 35 хвилин;

у 2 – 4-х класах – 40 хвилин;

у 5 – 11-х класах – 45 хвилин.

Після закінчення уроків, класні керівники 1 – 4-х класів організовано виводять учнів школи на повір’я,  де  зустрічають  їх  батьки.

1. Додатковий вхід до початкових класів відкритий у часи масового входу та виходу дітей:                     а) з 8.10 до 8.30 – вхід учнів до школи;
     б) після 4 уроку – організований вихід учнів по закінченню уроків.
  2. В інший час додатковий  вихід до початкових класів зачинений.
  3. Додатковий вхід до школи зачинений з метою безпеки перебування учнів у школі, утримання тепла у приміщеннях школи (коридорах).
  4. Відвідувачі школи заходять до школи через додатковий вхід № 5 з обов’язковою реєстрацією у книзі реєстрації у чергового та попередньою домовленістю.