Розклад дзвінків

Режим шкільного дня
спеціалізованої школи № 301 імені Ярослава Мудрого

Навчально-виховний процес у школі відбувається за таким режимом дня:

1. 10 год. – класний керівник зустрічає учнів 1 – 4-х класів на подвір’ї школи. Якщо несприятливі погодно-кліматичні умови, учні заходять у приміщення школи.
  2. 20 год. – класні керівники 1 – 4-х класів організовано заводять учнів до класу.
  3. 20 – 8.25 год. – ранкова зарядка.
  4. 25 – 8.30 год. – організаційні моменти підготовки до уроку.
  5. 30 год. – дзвінок на урок.

Розклад  дзвінків

Примітка. Тривалість уроку у 1-х класах – 35 хвилин;

у 2 – 4-х класах – 40 хвилин;

у 5 – 11-х класах – 45 хвилин.

Після закінчення уроків, класні керівники 1 – 4-х класів організовано виводять учнів школи на повір’я,  де  зустрічають  їх  батьки.
   Учнів, які відвідують групу подовженого дня, забирає вихователь на заняття групи подовженого дня (згідно розкладу).

1. Додатковий вхід до початкових класів відкритий у часи масового входу та виходу дітей:      а) з 8.00 по 8.30 – вхід учнів до школи;
     б) після 4, 5 уроку – вихід учнів по закінченню уроків.
  2. В інший час додатковий  вихід до початкових класів зачинений.
  3. Додатковий вхід до школи зачинений з метою утримання тепла у приміщенях школи (коридорах) та безпеки перебування учнів у школі.
  4. Для відвідувачів вхід до школи здійснюється через центральний вхід з обовязковою реєстрацією у чергового сторожа-вахтера.