Іноземної філології

Методичне об’єднання іноземної філології

Навчальні предмети: англійська мова, німецька мова, французька мова.

Кочеткова Роксолана Володимирівна – учитель англійської мови, голова шкільного предметного методичного об’єднання учителів іноземної філології.
Освіта вища. У 2006 році закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю вчитель англійської і німецької мов та зарубіжної літератури.
Спеціаліст першої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року.

Кузьменко Олена Дмитрівна – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 1993 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель історії, методист виховної роботи. У 2001 році закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б.Грінченка за спеціальністю вчитель англійської мови.

Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель». Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1993 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотами Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

Іванченко Юлія Олександрівна – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 1999 році закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю вчитель англійської мови, української мови та літератури.
Спеціаліст першої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року.

Герасименко Оксана Леонідівна – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 1988 році закінчила Київський політехнічний інститут. У 1998 році закінчила Київські державні курси іноземних мов за спеціальністю англійська мова.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1995 року.
За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Гарбарчук Оксана Вікторівна – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 2003 році закінчила Житомирський державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю вчитель української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “старший учитель”.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2004 року.
За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Ротарь Ольга – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 2006 році закінчила Державний університет Молдови за спеціальністю філологія, сучасні та класичні іноземні мови, вчитель англійської мови.
Спеціаліст другої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

Шевченко Лілія Вікторівна – учитель англійської мови.
Освіта вища. У 2011 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю перекладач та вчитель англійської мови.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

Каргіна Наталія Михайлівна – учитель англійської мови.
0-02-0a-ba86c4f69a1bf8bfa9b423cb58cbb52b690d2adb21567f874e19783b9e886da3_7a31737a Освіта вища. У 2003 році закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю мова і література (англійська, російська), вчитель німецької  мови, англійської мови та зарубіжної літератури.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “старший учитель”.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2019 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, сумлінну працю нагороджена Грамотою голови державної адміністрації у місті Херсоні.