Математичних наук

Методичне об’єднання математичних наук

Навчальні предмети: математика, алгебра, геометрія, фізика, астрономія, інформатика.

Страшун Віра Аркадіївна – вчитель фізики.
Освіта вища. У 1994 році закінчила Тамбовський педагогічний інститут за спеціальністю вчитель математики, фізики.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2001 року. За багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Подякою директора школи.

Биліна Анастасія Володимирівна – вчитель математики, голова шкільного методичного обєднання.
Освіта вища. У 2012 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю математика, інформатика.
Спеціаліст другої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2016 року.

Курмель Олена Владиславівна – вчитель математики.
Освіта вища. У 2000 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель математики, інформатики.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2000 року.
За багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Загородня Наталія Вікторівна  – вчитель математики.
Освіта вища. У 2012 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю математика, вчитель математики, інформатики.
Спеціаліст першої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року.