Математичних наук

Методична комісія математичних наук

Навчальні предмети: математика, фізика, астрономія, інформатика.

Страшун Віра Аркадіївна – вчитель фізики, голова шкільної методичної комісії математичних наук.
Освіта вища. У 1994 році закінчила Тамбовський педагогічний інститут за спеціальністю вчитель математики, фізики.
Спеціаліст I категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2001 року. За багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Биліна Анастасія Володимирівна – вчитель математики.
Освіта вища. У 2012 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю математика, інформатика.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2016 року.

Курмель Олена Владиславівна – вчитель математики.
Освіта вища. У 2000 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель математики, інформатики.
Спеціаліст I категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2000 року.
За багаторічну, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Степанцева Світлана Віталіївна – вчитель інформатики.
Освіта вища. У 1990 році закінчила Луганський державний педагогічний інститут імені Т.Шевченка за спеціальністю вчитель інформатики, математики.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року.
За сумлінну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Шапченко Надія Володимирівна – вчитель інформатики.
Освіта вища. У 2017 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю вчитель математики, інформатики.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2016 року.

Коровін Андрій Станіславович – вчитель математики.
Освіта вища. У 1978 році закінчив Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю математика, вчитель математики, інформатики.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

Загородня Наталія Вікторівна  – вчитель математики.
Освіта вища. У 2012 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю математика, вчитель математики, інформатики.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року.