Діловий стиль у школі

Діловий стиль для учнів
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 301
імені Ярослава Мудрого
з поглибленим вивченням англійської мови
Деснянського району міста Києва

Класичний діловий костюм
для учнів 1 – 11-х класів

Для хлопчиків: Класичний піджак темного кольору. Брюки чорні класичного крою. Сорочка проста світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. Можлива краватка. Черевики класичні темного кольору. Шкарпетки прості. В зимовий період замість сорочки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) нейтральних кольорів.

Для дівчаток: Класичний піджак темного кольору. Спідниця класична або в складку (довжина до колін). В зимовий період класичні темні брюки. Блузка проста світлого кольору з довгими або короткими рукавами з комірцем і ґудзиками. В зимовий період замість блузки можливо одягати тонкий джемпер (реглан) світлих нейтральних кольорів. Взуття класичне різної кольорової гамми. Колготки натурального кольору.

• Учні 1 – 11-х класів повинні дотримуватись класичного ділового стилю у школі.
  • Забороняється одягати джинсовий одяг будь-якої кольорової гамми, яскраві та картаті сорочки, декольтовані, вкорочені блузки.
  • Категорично забороняється пирсинг, татуаж; юнакам – прикраси у вигляді сережок.

Загальний вигляд учнів

1. Зачіска повинна бути охайною. Стрижку волосся проводити своєчасно в порядок. Дівчатам довге волосся заколювати або заплітати в коси.
  2. Забороняється носити в школі ювелірні прикраси. Єдиною прикрасою для дівчаток може бути одна пара маленьких сережок у вухах.
  3. Можливий для дівчаток ледь помітний макіяж.
  4. Нігті охайно зрізані, можливо нафарбувати безколірним лакам.

Спортивна форма

На уроках фізичної культури обов’язкова спортивна форма:

• в зимовий період: біла футболка, темно-сині спортивні брюки, олімпійка, білі шкарпетки, білі кеди або кросівки;
  • в літній період: біла футболка, темно-сині спортивні шорти, білі шкарпетки, білі кеди або кросівки.

На урок плавання учні школи беруть костюм для купання (шапочку, гумове взуття, дівчатка – купальник, хлопчики – плавки), рушник, мило в мильниці, мочалку. За бажанням фен для сушіння волосся.