Звернення до батьків педагогічного колективу

Шановні батьки, ми хочемо нагадати Вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», уперше діти чують вдома.

• Саме вдома вони вчаться бути чемними, чесними, пунктуальними, старанними, дисциплінованими і слухняними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів.

• Саме вдома вони вчаться бути охайними, самостійно одягатися, складати речі, бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужого.

• Вдома вони також вчаться культурі харчування, самостійно їсти, користуватись столовими приборами, не розмовляти з повним ротом, прибирати за собою, кидати сміття в урну.

• Саме вдома діти навчаються особистій гігієні, бережливому ставленні до оточуючих речей, місць загального користування.

А в школі ми навчаємо їх рідній мові, математиці, іноземним мовам, історії, географії, біології, хімії та іншим навчальним предметам. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо.