Нам 25 років!

У 1991 році у Деснянському районі столиці гостинно відчинила двері перед майбутнім поколінням школа № 301. Перший дзвінок на урок пролунав у стінах новобудови 14 січня – у день Святого Василя. Переступивши поріг нової рідної школи, діти увійшли в освячений Храм добра і науки.

Наша школа – це школа прекрасного минулого, бурхливого у вирію подій сьогодення, і цікавого майбутнього, де працюють висококваліфіковані, творчі вчителі і навчаються чудові талановиті учні.

Школа славиться своїми традиціями, підтримуючи дух козацтва та формуючи національну свідомість підростаючого покоління. Традиції школи – це ті найвеличніші чари, що об’єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну велику родину.

14 січня 2017 року рідна школа святкує свій 25-й день народження.

За цей час освіту в стінах школи отримали 2016 учнів. 153 випускників нагороджено золотими та срібними медалями. Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» отримало 1 160 учнів школи. Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» отримали 22 випускника школи. Багато хто з них стали відомими спеціалістами та шанованими людьми у місті, країні та за кордоном.

За ці роки школа здобула статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови та має честь гордо носити ім’я великого київського князя Ярослава Мудрого.

Колектив школи нагороджено численними Подяками, Грамотами, Почесними грамотами Управління освіти Деснянської районної  вмісті Києві державної адміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, Міністерства освіти і науки України.

Упродовж 25 років роботу школи відзначили Подяками, грамотами, дипломами громадські організації, благодійний фонд «Народні скарби», спортивні школи, колектив Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму, президент федерації футболу міста Києва, президент шкільної футзальної ліги України,  ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ректор Київського міжнародного університету, директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, Митропоант Київський і всієї України.

Шкільні роки назавжди залишаються у спогадах, щоденних турботах та надіях, адже школа – то крила для майбутніх злетів, то зоряний світ людської долі.