Оголошення до початку навчального року

Шановні учні, батьки та вчителі!

Щиро вітаю Вас із Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти й людяності.

Цей день завжди особливий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю Вам успішного навчального року, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів та міцного здоров’я! Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і принесе добрий настрій у кожну родину!

З повагою, директор школи  Василь АНТОНЮК

До школи запрошуються

01 вересня 2023 року учні 1 – 11-х класів:

Зустріч з учителями 1 – 4-х класів «Здрастуй, школо!» відбудеться перед будівлею школи о 8.15 год.

Зустріч з класним керівником учнів 5, 11-х класів відбудеться на подвір’ї школи о 8.15 год.

Учні 6 – 10-х класів заходять до школи окремим входом до класних приміщень 12.00  год.

Тема першого уроку “Разом до перемоги!”