Результати конкурсів

Проект «Компола» – квиток у екологічне майбутнє!

У 2018 році стартував всеукраїнський екологічно-освітній проект «Компола».

Це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства освіти та науки України направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання.

Серед 200 закладів, які брали участь, у результати відбору було обрано і Спеціалізовану школу № 301 імені Ярослава Мудрого.

Основна мета проекту — дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич стверджує, що проект «Компола» ідеально підходить для розвитку екологічної грамотності в школярів, що передбачено реформою «Нова українська школа».

Вітаємо наших учасників-переможців і ласкаво просимо усіх небайдужих до проекту!