Суспільно-природниче

Методичне об’єднання суспільно-природниче

Навчальні предмети: біологія, хімія, географія, природознавство, основи здоров’я, історія України, всесвітня історія, громадянська освіта, правознавство.

Мілюкова Світлана Василівна – учитель біології, голова шкільного предметного методичного об’єднання суспльно-природничого.

Освіта вища. У 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю біологія.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1994 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена знаком «Відмінник освіти України», знаком «Відмінник столичної освіти», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою голови КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Задоя Анна Володимирівна – учитель географії.
Освіта вища. У 2010 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю географія.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2010 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Савенко Марина Павлівна – учитель історії.
Освіта вища. У 2006 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка за спеціальністю історія, соціальна педагогіка.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2011 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Нетрибійчук Олександр Сергійович – учитель хімії.
Освіта вища. У 2006 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчителя хімії та біології.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджений  Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Пугач Юлія Володимирівна – учитель основ здоров’я.
Освіта вища. У 2019 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю здоров’я людини, вчитель основ здоров’я, фахівець з фізичної реабілітації. Спеціаліст другої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2019 року.

Сломовський Анатолій Геннадійович – учитель історії.
Освіта вища. У 2013 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю історія.
Кваліфікаційна
категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2019 року. За сумлінну працю нагороджений Подякою директора школи.