Суспільно-природнича

Методична комісія суспільно-природнича

Навчальні предмети: біологія, хімія, географія, історія, природознавство, курс “Мій Київ”, економіка, основи здоров’я.

Мілюкова Світлана Василівна – учитель біології, голова шкільної предметної суспільно-природничої методичної комісії.
Освіта вища. У 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю біологія.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «учитель-методист».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1994 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена знаком «Відмінник освіти України», знаком «Відмінник столичної освіти», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою голови КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Задоя Анна Володимирівна – учитель географії.
Освіта вища. У 2010 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю географія.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2010 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Савенко Марина Павлівна – учитель історії.
Освіта вища. У 2006 році закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка за спеціальністю історія, соціальна педагогіка.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2011 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Нетрибійчук Олександр Сергійович – учитель хімії.
Освіта вища. У 2006 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчителя хімії та біології.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року.