Учителів початкових класів та вихователів ГПД

Методичне об’єднання учителів початкових класів та вихователів групи подовженого дня

Євдокимова Олена Михайлівна – учитель початкових класів, голова шкільного предметного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вихователів ГПД.
Освіта вища. У 1992 році закінчила Переяслів-Хмельницький філіал Київського державного педагогічного інституту імені М.П.Драгоманова за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2007 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Назарок Аліна Сергіївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2014 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Петренко Надія Петрівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2011 році закінчила Кременецький обласний гуманітарно- педагогічний інститут імені Т.Шевченка за спеціальністю вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2011 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Олійник Наталія Анатоліївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2002 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Ковальчук Вікторія Ігорівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2015 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Подякою директора школи.

Слободчикова Віра Володимирівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2013 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Кохана Любов Василівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2008 році закінчила Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1994 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, багаторічну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Топальська Наталія Іванівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1997 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2007 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою директора школи.

Бурангулова Яна Рафісівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2005 році закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2008 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Шушкова Валентина Миколаївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1982 році закінчила Київський держаний педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2017 року.

Марандикіна Ірина Володимирівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1986 році закінчила Орловський педагогічний інститут за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2017 року.

Заїць Вікторія Олександрівна – вихователь групи подовженого дня.
Освіта вища. У 2004 році закінчила Ніжинський держаний педагогічний університет імені М.Гоголя за спеціальністю початкова освіта.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2012 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Подякою директора школи.

Іванова Катерина Михайлівна – учитель початкових класів.
Ступінь вищої освіти бакалавр
. У 2018 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

 

Подунай Яна Сергіївна учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2005 році закінчила Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів та англійської мови.
У 2011 році закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська), вчитель англійської мови і зарубіжної літератури.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

Гасло Наталія Сергіївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2011 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів, англійської мови в початкових класах.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Подякою директора школи.

Баширова Оксана Миколаївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2013 році закінчила Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2019 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою управління освіти міста Миколаєва, Подякою директора школи.

 Васильєва Ірина Анатоліївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2009 році закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2020 року.

Пархоменко Роксана Сергіївна – учитель початкових класів.
Ступінь вищої освіти бакалавр. У 2020 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю початкова освіта та іноземна мова, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови у початкових класах.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2020 року.

Різник Людмила Павлівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2013 році закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького за спеціальністю українська мова та література. У 2008 році закінчила Корсунь-Шевченківське педагогічне училище імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів, вчитель інформатики початкових класах.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2020 року.