Учителів початкових класів та вихователів ГПД

Методична комісія вчителів початкових класів та вихователів групи подовженого дня

Євдокимова Олена Михайлівна – учитель початкових класів, голова шкільної предметної методичної комісії вчителів початкових класів, вихователів ГПД.
Освіта вища. У 1992 році закінчила Переяслів-Хмельницький філіал Київського державного педагогічного інституту імені М.П.Драгоманова за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2007 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Назарок Аліна Сергіївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2014 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Петренко Надія Петрівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2011 році закінчила Кременецький обласний гуманітарно- педагогічний інститут імені Т.Шевченка за спеціальністю вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2011 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Олійник Наталія Анатоліївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2002 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Ковальчук Вікторія Ігорівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2015 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Подякою директора школи.

Шапченко Віра Володимирівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2013 році закінчила Київський університет імені Б.Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2013 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Кохана Любов Василівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2008 році закінчила Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1994 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності, сумлінну, багаторічну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Топальська Наталія Іванівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1997 році закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка за спеціальністю вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2007 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою директора школи.

Бурангулова Яна Рафісівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2005 році закінчила Київський міський педагогічний університет імені Б.Д.Грінченка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2008 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Шушкова Валентина Миколаївна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1982 році закінчила Київський держаний педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2017 року.

Марандикіна Ірина Володимирівна – учитель початкових класів.
Освіта вища. У 1986 році закінчила Орловський педагогічний інститут за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів.
Спеціаліст І категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2017 року.

Заїць Вікторія Олександрівна – вихователь групи подовженого дня.
Освіта вища. У 2004 році закінчила Ніжинський держаний педагогічний університет імені М.Гоголя за спеціальністю початкова освіта.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2012 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Подякою директора школи.

Луцкова Надія Михайлівна – вихователь групи подовженого дня.
Освіта вища. У 1983 році закінчила Київський технологічний інститут легкої промисловості, у 2000 році Педагогічний коледж при Київському університеті імені Т.Шевченка за спеціальністю початкова освіта.
Спеціаліст вищої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1993 року. За творчість, ініціативу в професійній діяльності нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної 
адміністрації.

Іванова Катерина Михайлівна – учитель початкових класів.
Освіта базова вища. У 2018 році закінчила Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю початкова освіта, вчитель початкових класів.
Молодший спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

 

Подунай Яна Сергіївна учитель початкових класів.
Освіта вища. У 2005 році закінчила Прилуцьке педагогічне училище імені І.Я. Франка за спеціальністю початкове навчання, вчитель початкових класів та англійської мови.
У 2011 році закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська), вчитель англійської мови і зарубіжної літератури.
Кваліфікаційна категорія спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.