Звернення до батьків

Шановні батьки!

Відповідно до ст.9 Закону України «Про освіту» та установчих документів закладу освіти у школі організовано:
1. Денну форму навчання;
2. Індивідуальну форму навчання, а саме:
– екстернатну (екстернат);
– сімейну (домашню);
– педагогічний патронаж.
3. У період адаптивного карантину (пандемїі COVІD-19) – змішане навчання.

З повагою Василь Антонюк

Інформація для батьків

Шановні батьки, інформую Вас про те, що в процесі підготовки школи до 2020-2021 навчального року адміністрацією школи було закуплено:
• рідке антибактеріальне мило,
• дезінфікуючий засіб для рук,
• дезінфікуючий засіб для миття підлоги,
• засоби індивідуального захисту,
• туалетний папір,
• миючі та дезінфікуючі засоби,
• пакети для сміття,
• гумові рукавички,
в достатній кількості щоб забезпечити роботу школи під час карантину (на два місяці).
Частину із вище зазначеного уже було видано до 1 вересня та використано станом на 04.09.2020.

26.08.2020 до школи надішли додаткові кошти на придбання антисептичних засобів (антисептик для рук, рідке мило, дезінфікуючий засіб для миття підлоги, паперові серветки тощо), які будуть придбані до кінця вересня.

З повагою до Вас Василь Антонюк

Шановні батьки!!!

З метою оперативного вирішення питань, що стосуються освітнього процесу, діяльності навчального закладу та задля уникнення спотворення інформації, просимо вас звертатися до адміністрації школи  особисто  (без залучення посередників).

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та співпраці з метою створення комфортного освітнього середовища в закладі освіти.