Філологічне

Методичне об’єднання філології

Навчальні предмети: українська мова, українська література, зарубіжна література.
Попутькіна Тетяна Петрівна – учитель української мови та літератури, голова шкільного предметного методичного об’єднання філології.
Освіта вища. У 1992 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель української мови та літератури.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1993 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою голови КМДА, Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Себало Світлана Леонідівна учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Освіта вища. У 1990 році закінчила Вінницький державний педагогічний інституту імені М.Островського за спеціальністю вчитель російської мови та літератури. У 2003 році пройшла перекваліфікацію в Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів імені Б.Грінченка за спеціальністю вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1996 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Слободянюк Віталіна Робертівна – учитель зарубіжної літератури.
Освіта вища. У 1989 році закінчила Житомирський державний педагогічний інститут імені І.Я.Франка за спеціальністю вчитель російської мови та літератури. У 2004 році пройшла перекваліфікацію в Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів імені Б.Грінченка за спеціальністю вчитель зарубіжної літератури.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1998 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, багаторічну, сумлінну, результативну працю нагороджена Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Черненька Тетяна Олегівнаучитель української мови та літератури.

У 2014 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю українська мова і література, вчитель української мови і літератури, зарубіжної літератури; практичний психолог.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2019 року.