Адміністрація школи

Антонюк Василь Олександрович директор школи.
Освіта вища. У 1978 році закінчив Київський державний педагогічний інститут імені М.Горького за спеціальністю вчитель фізики. У 2008 році – Київський педагогічний університет імені Б.Грінченка за спеціальністю управління навчальним закладом.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1991 року. За високий професіоналізм, досягнення успіхів у
професійній діяльності, сумлінну працю нагороджений знаком «Заслужений працівник освіти України».

Бірюкова Ірина Петрівна – заступник директора з навчальної роботи.
Освіта вища. У 1987 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.Горького за спеціальністю вчитель географії, біології. У 2000 році – Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б.Грінченка за спеціальністю англійська мова.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 1992 року. За високу майстерність, ініціативність, професіоналізм, досягнення успіхів у професійній діяльності, сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, знаком «Відмінник освіти України».

Нечупій Ярослава Петрівна – заступник директора з навчальної роботи.
Освіта вища. У 2004 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Спеціаліст першої категорії, педагогічне звання «старший учитель».
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2015 року. За творчість, ініціативу у професійній діяльності, сумлінну працю нагороджена Грамотами Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Желєва Олена Вікторівна – заступник директора з навчальної роботи.
Освіта вища. У 2002 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова за спеціальністю вчитель початкових класів.
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання “старший учитель”.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року. За сумлінну працю, досягнення та успіхів у професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Шачанін Катерина Петрівна – заступник директора з виховної роботи.1455309800274
Освіта вища. У 2010 році закінчила Волинський національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю музична педагогіка і виховання.
Спеціаліст першої категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2014 року. За сумлінну працю, професіоналізм, успіхи у професійній діяльності нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою голови Деснянської районної державної адміністрації.