Спортивно-технологічна

Методична комісія спортивно-технологічна

Навчальні предмети: фізична культура, плавання, трудове навчання, технології, мистецтво, захист Вітчизни.

Шеремет Світлана Іванівна – вчитель трудового навчання, голова шкільної предметної методичної комісії спортивно-технологічної.
Освіта вища. У 2016 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю вчитель технологій, креслення та профільного навчання.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2012 року. За досягнення успіхів у професійній діяльності, за сумлінну працю нагороджена Грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Подякою директора школи.

Вагін Юрій Олександрович – вчитель фізичної культури.
Освіта вища. У 2012 році закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю викладач фізичного виховання і спорту.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2016 року.

Савченко Дарина Володимирівна керівник гуртка.
Освіта вища. У 2018 році закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтва за спеціальністю хореографія.
Молодший спеціаліст.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.

Руденко Юрій Михайлович вчитель трудового навчання.
Освіта вища. У 2001 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю дефектологія, олігофренопедагогіка і трудове навчання, вчитель трудового навчання.
Спеціаліст ІІ категорії.
Працює в спеціалізованій школі № 301 імені Ярослава Мудрого з 2018 року.