До уваги батьків та учнів 4 -11-х класів

Оновлена інформація!

До уваги батьків та учнів 4 – 11-х класів!

Прийом дітей до спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 301 імені Ярослава Мудрого з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва проводиться на вільні місця.

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації від 06.05.2020 № 063-2467 прийом заяв від батьків буде здійснюватись у електронному вигляді з 15 по 31 травня 2020 року за посиланням тут (прийом заяв завершено) .

У зв’язку із жорсткими санітарно-епідеміологічними обмеженнями та відповідно до рекомендацій Департаменту освіти та науки в Правила прийому учнів внесено зміни. Конкурсне випробування відбудеться 05 червня 2020 року о 10:00 годині, яке проводиться письмово з англійської мови (тести).

Учні обов’язково повинні мати з собою: учнівський квиток, ручку, маску та заповнену анкету (зразок). Забороняється наявність будь-яких гаджетів.

Учні допускаються на іспит за наявності учнівського квитка з фотографією, (печатка закладу освіти за 2019-2020 навчальний рік є обов’язковою).

У залежності від кількості поданих заяв можливе проведення іспитів у дві зміни (із різними завданнями, оскільки одночасно в одному кабінеті повинно перебувати не більше 15 осіб). Формування груп буде здійснюватись за черговістю поданих заяв.

Слідкуйте за розділом «Новини» на сайті школи – можливі зміни, уточнення та доповнення.

Телефон для довідок: (044) 530-06-91