Тиждень дитячої книги

У рамках Тижня дитячої книги з 20.03. до 24.03.2017 в шкільній бібліотеці було створено  книжкові  виставки для учнів 1-3 класів «Книжечки для найменших читачів» та «Зустрічай канікули з найкращим другом» для учнів 4-8 класів. Діти змогли взяти художню літературу для читання на канікули та  ознайомитися з бібліотечними новинками та скористатися порадами бібліотекаря.

17 березня 2017 року для учнів 3 класів проведено круглий стіл «Андерсен. Відомий та невідомий». Діти дізналися про цікаві факти з біографії Г. К. Андерсена,  прослухали його казку «Великий Клаус і Маленький Клаус»; охоче відповідали на питання вікторини «Впізнай казку».

17 березня 2017 року для 1-х класів проведено бесіду-презентацію  «Вчуся бути читачем», у процесі якої діти дізналися багато цікавого про книжковий світ.