Відзначення річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

З 09  до 17 березня 2017 року з нагоди відзначення  річниці  з дня народження Т.Г. Шевченка  в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 301 імені Ярослава Мудрого з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва вчителями української мови було проведено ряд заходів.

09 березня відбулася виставка стіннівок та ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, яку підготувала вчитель української мови та літератури Попутькіна Т.П.

Своїми, майстерно виконаними роботами школярі полонили серця глядачів, наповнили душі теплом Шевченкового слова та змусили згадати й  перейнятися трагічною долею поета.

10 березня 2017 року в 11-А класі відбувся брейн-ринг «Світова велич Шевченка». Захід підготувала вчитель української мови та літератури Попутькіна Т.П.

Одинадцятикласники продемонстрували глибокі знання творчості Т.Шевченка, мали можливість пройти ще раз життєвими шляхами поета, почути його безсмертні поезії, глибше збагнути велич українського генія, його життєвий подвиг в умовах підневільного становища нації в першій половині XIX ст.

13 березня 2017 року відбувся конкурс читців поезій Т.Шевченка “Вінок Кобзареві”. Захід підготувала вчитель української мови та літератури Нечупій Я.П.

У святковій залі під музичний супровід учні 5-8 класів декламували вірші Тараса Шевченка. Велична поезія полонила душі  слухачів, які ще раз мали нагоду відчути національний колорит та доторкнутися до духовних джерел української культури.

14 березня 2017 року відбувся КВК «Шляхами Тараса », який  провела вчитель української мови та літератури Себало С.Л.

Учні 5-А класу були поділені на дві команди, кожна з яких продемонструвала глибокі знання творчості Т.Шевченка, свої поетичні здібності та вміння складати кросворди, ребуси. П′ятикласники ще раз мали нагоду переконатися, що у творах Кобзаря – наша історія, буття, наша доля і мрії.

15 березня 2017 року в 6-В класі проведено вікторину за творчістю Т. Шевченка. Захід підготувала вчитель української мови та літератури Нечупій Я.П.

Турнір складався із п’яти конкурсів, у кожному з яких учасники продемонстрували свої знання творчості Кобзаря. Учні поглибили  знання про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка, усвідомили значення творчості поета для української та світової культури.

16 березня 2017 року в 7-А класі було проведено подорож-гру сторінками життя Тараса Шевченка «Незабутній Тарас». Захід підготувала вчитель української мови та літератури Себало С.Л

Семикласники, подорожуючи різними станціями, виявили  знання творчості Великого Кобзаря. Особливо захоплюючими були моменти, пов’язані з матеріалами, які учні готували самостійно. Переглянувши фрагменти фільму «Край, де народився геній», вони мали нагоду відкрити для себе нового Т.Шевченка.