Звернення директора

Шановні батьки!

Уже майже місяць, як у школі запроваджено дистанційне навчання. Адміністрація та педагогічний колектив школи щиро вдячні вам за підтримку дітей в умовах карантину. Адже нелегко поєднати свою роботу та домашні справи з контролем за навчанням дітей. Ми розуміємо, що дітям зараз дуже важко, їм бракує спілкування з однолітками, прогулянок на свіжому повітрі, відвідування кінотеатрів тощо. Вони можуть відчувати тривогу, злість, втому й протест. Не «воюйте» з дітьми через те, що вони не виконують усі завдання вчасно і в повному обсязі. Ми всі зараз стурбовані ситуацією, що склалася на сьогодні, але врешті-решт, усе буде добре. Коли ми повернемось у класи, то навчальний матеріал роз’яснимо, відкоригуємо, надолужимо, повторимо, узагальнимо. Все, що зараз потрібно дітям, – це комфорт та любов.

Шановні учні!

Зараз саме час показати, що ви відповідальні, організовані та свідомі здобувачі освіти. Проведіть його з користю для себе: перегляньте онлайн-уроки, телеуроки, конференції, фільми за навчальною програмою. Учителі всієї країни, і нашої школи зокрема, щодня над цим працюють. Повідомте нас про свої успіхи та досягнення через виконання онлайн-тестів і завдань…

Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові!

Директор школи Василь АНТОНЮК